Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 35
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej luxusní Vily a rozsáhlé zahrady - Prokopské údolí, Praha 5 - Jinonice

Prodej luxusní Vily a rozsáhlé zahrady - Prokopské údolí, Praha 5 - Jinonice, Ev.č.: 00417

dayview2_2 - Photo_web
web_INTERIOR 1NP DAY - final
web_dayview2_8 - Photo
web_dayview2_4 - Photo
web_nightview2_8 - Photo_mensi
web_DSC03986
web_DSC03988

Kontaktujte makléře

Petr RakovskýPetr Rakovský
+420 774 650 263
[email protected]
Reality 89 s.r.o.Reality 89 s.r.o.
T. G. Masaryka 464
Kostelec nad Labem
+420 776 228 989
+420 776 898 911
[email protected]
Cenavolejte makléři
včetně informace o orientační ceně dostavby, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieVila
LokalitaNovoveská, Praha - Jinonice
OkresHlavní město Praha
VelikostAtypický
Plocha užitná372 m²
Plocha pozemku2.289 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout luxusní vilu s rozsáhlou zahradou, která je umístěna na kraji Prokopského údolí v Praze 5 - Jinonicicích.

Koncept:
Nevšední pojetí Vily s nádhernou zahradou bylo inspirováno motivy aplikovanými ve Vile Tugendhat. Smyslem tohoto pojetí bylo vytvoření neustále se měnícího živého obrazu vzrostlé zahrady v důsledku střídajících se ročních období, jejíž atmosféru, zejména od setmění po svítání, lze umocnit různou intenzitou osvětlení po celém prostoru zahrady i domu.
Z toho důvodu byl zvoleni konstrukční systém objektu, kterým je železobetonová monolitická konstrukce založená na 7 metrových pilotách, která umožňuje souvislé celoplošné zasklení. Vila byla navržena ve velmi vysokém standardu.

Dispozice:
Dům je koncipován jako 7+1 o celkové výměře včetně teras 372 m2.
V přízemí se nachází velmi prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, vstupní hala, technická místnost, WC, prostor pod schodištěm a terasa.
První patro je navrženo jako patro rodičů s ložnicí, fitness (nebo pokojem pro hosty), 2 koupelnami, WC, šatnou, chodbou a terasou.
Druhé patro a podkroví byly navrženy jako místo pro děti. Nachází se zde chlapecký a dívčí pokoj, šatny, ke každému pokoji vlastní koupelna s WC. V podkroví pak chlapecká herní místnost a dívčí odpočinková místnost. Pokoje lze samozřejmě využít dle vlastní potřeby.

Zahrada:
Neobyčejná a rozsáhlá zahrada s desítkami vzrostlých letitých stromů, jako je ořech, třešeň, smrky, túje či vysoká habrová zeď, disponuje také prvky a místy pro aktivní život či odpočinek. V zahradě jsou naprojektovány a stavebně povoleny další 3 objekty o celkové výměře 186 m2 (77,5 m2, 57 m2 a 52 m2), které umožňují různé využití.

Stav:
Vila je nabízena ve stavu hrubé stavby s kompletní projektovou dokumentací. Pokud bude mít budoucí majitel zájem, můžeme předložit nabídku stávajícího dodavatele na dokončení.


Lokalita:
Vila leží v klidné části Prahy bohaté na zeleň, vzhledem k těsné blízkosti Prokopského údolí, které nabízí cyklostezky a možnost procházek, a zároveň v docházkové vzdálenosti metra, obchodní a administrativního centra. Veškerá občanská vybavenost v místě!

Rádi vám nemovitost představíme při osobní prohlídce.

Soubory ke stažení